Zass Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Zass servisi

Zass Soba Servisi
Zass servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Zass servisi,
Zass Servisi, Zass soba Servisi, Zass servisi, Zass karbon soba servisi, Zass Klima servisi, Zass İnfared soba servisi, Zass elektrikli soba servisi, Zass portatif klima servisi, Zass yağlı radyatör servisi, Zass buharlı vantilatör servisi, Sefaköy Zass servis ve Zass hava temizleyici servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Zass soba yanmıyor, Zass Vantilatör bozuldu yada Zass ısıtıcı bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Zass soba Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Zass Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Zass Soba bakımı, Zass Vantilatör kullanımı, Zass soba temizliği, Zass ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Zass ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön