Sefaköy Asnorm Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Asnorm servisi

Sefaköy Asnorm Soba Servisi
Sefaköy Asnorm servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Asnorm servisi
Sefaköy Asnorm servisi, Asnorm soba Servisi, Asnorm kombi servisi, Asnorm buharlı temizleyici servisi, Asnorm Klima servisi, Asnorm Şofben servisi, Asnorm elektrikli soba servisi, Asnorm portatif klima servisi, Asnorm yağlı radyatör servisi, Asnorm buharlı vantilatör servisi, Asnorm Süpürge servisi ve Asnorm hava temizleyici servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Asnorm soba yanmıyor, Asnorm Vantilatör bozuldu yada Asnorm Şömine bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Asnorm servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Asnorm Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Soba bakımı, Vantilatör kullanımı, Asnorm şömine temizliği, Asnorm ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Asnorm ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön