Sefaköy Airfel Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Airfel servisi

Sefaköy Airfel kombi Servisi
Sefaköy Airfel servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Airfel servisi,
Sefaköy Airfel servisi, Airfel soba Servisi, Airfel kombi servisi, Airfel doğalgaz sobası servisi, Airfel Klima servisi, Airfel Şofben servisi, Airfel elektrikli soba servisi, Airfel kombi bakım servisi, Airfel kombi temizleme servisi, Airfel Sefaköy servisi, Airfel servisi ve Airfel kombi petek temizleme servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Airfel Klima soğutmuyor, Airfel Kombi sensörü bozuldu yada Airfel kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Airfel servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Airfel Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Kombi ve tesisat bakımı, klima temizleme ilacı kullanımı, kombi petek temizliği, Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Airfel ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön