Sefaköy Teka Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Teka servisi

Sefaköy Teka Servis
Sefaköy Teka servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Teka servisi,
Sefaköy Teka Servisi, Teka Bulaşık makinesi servisi, Teka Ankastre servisi, Teka Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Teka ocak servisi, Teka Fırın servisi ve Teka Davlumbaz servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Teka Fırın yanmıyor, Teka ocak bozuldu yada Teka Sefaköy Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Teka Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Teka Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Teka ocak bakımı, Teka Fırın kullanımı, Teka ocak temizliği, Teka Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Teka ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Teka Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön