Sefaköy Electrolux Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Electrolux servisi

Sefaköy Electrolux Süpürge Servisi
Sefaköy Electrolux servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Electrolux servisi,
Sefaköy Electrolux Servisi, Electrolux Süpürge Servisi, Electrolux Ütü Servisi, Electrolux blender servisi, Electrolux tost makinesi servisi, Electrolux çamaşır makinesi servisi, Electrolux çamaşır kurutma makinesi servisi, Electrolux mutfak robotu servisi, Electrolux saç kurutma makinesi servisi, Electrolux fırın servisi, Electrolux setüstü ocak servisi, Electrolux çay makinesi servisi ve Electrolux su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Electrolux Elektrik Süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Electrolux Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Electrolux Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Electrolux Süpürge bakımı, Electrolux Kahve makinası kullanımı, Electrolux Çamaşır makinesi Kireç temizliği, Electrolux kurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve Electrolux Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön