Sefaköy Ufo Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Ufo servisi

Sefaköy Ufo Soba Servisi
Sefaköy Ufo servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Ufo servisi,
Sefaköy Ufo Servisi, Ufo soba Servisi, Ufo servisi, Ufo karbon soba servisi, Ufo Klima servisi, Ufo İnfared soba servisi, Ufo elektrikli soba servisi, Ufo portatif klima servisi, Ufo yağlı radyatör servisi, Ufo buharlı vantilatör servisi, Sefaköy Ufo servis ve Ufo hava temizleyici servisi, Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Ufo soba yanmıyor, Ufo Vantilatör bozuldu yada Ufo ısıtıcı bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Ufo Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Ufo Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ufo Soba bakımı, Ufo Vantilatör kullanımı, Ufo soba temizliği, Ufo ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Ufo ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön