Sefaköy Acura Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Acura servisi

Sefaköy Acura Servisi
Sefaköy Acura servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Acura servisi
Sefaköy Acura servisi, Acura Ütü Servisi, Acura rondo servisi, Acura blender servisi, Acura tost makinesi servisi, Acura mutfak robotu servisi, Acura Masaj aleti servisi, Acura saç kurutma makinesi servisi, Acura traş makinesi servisi, Acura çay makinesi servisi ve Acura tansiyon aleti servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Masaj aleti bozuldu bozuldu yada Acura servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Acura servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Acura Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Acura ürün bakımı, Masaj aleti kullanımı, Kireç temizliği, Süpürge Arıza tespit yöntemleri ve Acura Ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön