Sefaköy Carrier Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Carrier servisi

Sefaköy Carrier klima Servisi
Sefaköy Carrier servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Carrier servisi,
Sefaköy Carrier Servisi, Carrier soba Servisi, Carrier kombi servisi, Carrier doğalgaz sobası servisi, Carrier Klima servisi, Carrier Şofben servisi, Carrier elektrikli soba servisi, Carrier kombi bakım servisi, Carrier kombi temizleme servisi, Carrier Sefaköy servisi, Carrier servisi ve Sefaköy kombi petek temizleme servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Carrier Klima soğutmuyor, Carrier Kombi sensörü bozuldu yada Carrier kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Carrier Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Carrier Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Carrier Kombi ve tesisat bakımı, Carrier klima temizleme ilacı kullanımı, Carrier kombi petek temizliği, Carrier Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Carrier ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Carrier Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön