Sefaköy Homend Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Homend servisi

Sefaköy Homend Süpürge Servisi
Sefaköy Homend servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Homend servisi,
Sefaköy Homend Servisi, Homend Ütü Servisi, Homend Süpürge Servisi, Homend rondo servisi, Sefaköy Homend Blender servisi, Homend tost makinesi servisi, Homend kazanlı ütü servisi, Homend elektrikli süpürge servisi, Homend Saç Kurutma makinesi servisi, Homend Traş makinesi servisi, Homend Saç Düzleştirici Servisi, Homend çay makinesi servisi ve Homend Su Isıtıcısı Servisi, Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Homend elektrik süpürgesinin motoru yandı, Homend traş makinesi bozuldu yada en yakın Homend servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Homend Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Homend Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Homend Süpürge bakımı, Homend Çay makinası kullanımı, Homend Ütü Kireç temizliği, Homend Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Homend markalı ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön