Süpürge Tamircisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Hizmetlerimiz

Süpürge Tamircisi

Süpürge Tamir Servisi
Süpürge Tamircisi,
Süpürge Tamircisi hizmetlerinde tüm işlemlerde 1 yıl yedek parça ve işçilik Garantisi verilir. Süpürge Çalışmıyor, Süpürge Motor Bozuk, Süpürge arızası, Süpürge Çekmiyor, Süpürge Filtre Arızası, Süpürge Bakımı, Süpürge Kablo, Hortum ve Teleskopik Boru değişim işlemleriniz için telefon ve Süpürge Tamircisi Whatsapp Hattımızdan destek alabilirsiniz. Süpürge Tamircisi - Elektrikli Süpürge Teknik Servisi - Süpürge Tamircisi
Telefon numaralarımız : 0212 540 41 64
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90
Whatsapp sesli arama yapmayınız sedece mesai saatlerinde mesaj gönderebilirsiniz

Süpürge Tamircisi, temizlikte en büyük yardımcınız olan Temizlik Robotu, Şarjlı Süpürge ve Elektrikli Süpürge Bakım, onarım, yedek parça, aksesuar ve servis hizmetlerini yapmaktadır.
başlıca süpürge çeşitleri: hepa filtreli süpürge, sulu süpürge, torbasız süpürge ve anti alerjik süpürgedir.
Süpürgelerin bozulma sebeplerinden en başında filtrelerin zamanında temizlenmemesi yada filtrelerin değiştirilmemesidir, süpürge bakımı yapılmadığı zaman filtrelerinden kaçan toz ortama dağılır kötü kokular ve hastalık saçar! bunun önüne geçmek mümkün belirli zamanlarda süpürgenizin içinde bulunan filtrelerin yıkanabilir özellikte ise yıkanarak, yıkanma özelliği yoksa yenisi ile filtrelerinizi değiştirerek çözüm bulabilirsiniz, anti alerjik süpürgelerde ise bakım için servise getirilmesi gerekmektedir içinde kullanılan Filtrelerin Belli bir kullanım ömrü vardır en kısa sürede değişmesi gerekir detaylı bilgi için Süpürge Tamircisi Servis Hizmetlerine danışınız.

Süpürge Tamircisi ile iletişime geçtiğiniz anda Arıza, Bakım, Tadilat, Yedek parça ve Teknik Servis taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.
Ayrıca markası her ne olursa olsun Süpürge servisi için tüm taleplerinize işinde Uzman Ustalarımızca cevap vermekteyiz.

Süpürge Tamircisi Hizmet verdiğimiz markalar

Arçelik Süpürge Tamircisi _ Philips Süpürge Tamircisi _ Dyson Süpürge Tamircisi _ Arzum Süpürge Tamircisi _ Bosch Süpürge Tamircisi _ Beko Süpürge Tamircisi _ Rowenta Süpürge Tamircisi _ Arnica Süpürge Tamircisi _ Fantom Süpürge Tamircisi _ Kenwood Süpürge Tamircisi _ Sinbo Süpürge Tamircisi _ Vestel Süpürge Tamircisi _ Fakir Süpürge Tamircisi _ Siemens Süpürge Tamircisi _ Thomas Süpürge Tamircisi _ Conti Süpürge Tamircisi _ Samsung Süpürge Tamircisi _ Süpürge Tamiricisi _ Karaca Süpürge Tamircisi _ Braun Süpürge Tamircisi _ Delonghi Süpürge Tamircisi _ Homend Süpürge Tamircisi _ King Süpürge Tamircisi _ Schafer Süpürge Tamircisi _ Bluehouse Süpürge Tamircisi _ Profilo Süpürge Tamircisi _ Lura Süpürge Tamircisi _ Libelle Süpürge Tamircisi _ Cleanmax Süpürge Tamircisi _ Aura Süpürge Tamircisi _ İhlas Süpürge Tamircisi _ Electrolux Süpürge Tamircisi _ Elektrik Süpürgesi Tamircisi _ Süpürge Tamir Servisi  ve tüm markalara yedek parça teknik destek hizmetleri verilmektedir.
Süpürge Tamir Servisi
Süpürge Tamircisi faydalı bilgiler sayfamızdan Süpürge bakımı, Süpürge kullanımı, Süpürge Filtre temizliği, Süpürge Arıza tespit yöntemleri ve Süpürge arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Elektrik süpürgesi Tamircisi hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön