Sefaköy Miele Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Miele servisi

Sefaköy Miele teknik servisi
Sefaköy Miele servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Miele servisi,
Sefaköy Miele Servisi, Miele süpürge servisi, Miele çamaşır makinesi servisi, Miele çamaşır kurutma makinesi servisi, Miele Buzdolabı servisi, Miele Klima bakım servisi, Miele elektrikli aletler servisi, Miele fırın servisi, Miele setüstü ocak servisi, Miele çay makinesi servisi ve Miele servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Miele Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Miele Buzdolabı motoru bozuldu yada Sefaköy Miele servisi nerede bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Miele Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Miele Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Miele Süpürge bakımı, Miele Bulaşık makinası makinası kullanımı, Miele Çamaşır makinesi Kireç temizliği, Miele kurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve fırın arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön