Babyliss Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Babyliss servisi

Babyliss Saç Düzleştirici Servisi
Babyliss servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Babyliss servisi,
Babyliss Servisi, Babyliss Saç Maşası Servisi, Babyliss Fön makinesi servisi, Babyliss saç kurutma makinesi servisi, Babyliss saç Düzleştirici Fırça servisi ve Babyliss Servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Fön Makinesi motoru yandı, Saç fırçası dişlisi bozuldu yada Saç Düzleştirici Tamircisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Babyliss Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Babyliss Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Babyliss tamiri, Babyliss Bakımı, Babyliss temizliği, Babyliss Ürün Arıza tespit yöntemleri ve Babyliss elektrikli ev aletleri arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön