Blue House Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Blue House servisi

Sefaköy Blue House süpürge Servisi
Blue House servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Blue House servisi
Sefaköy Blue House servisi, Blue House Ütü Servisi, Blue House rondo servisi, Blue House blender servisi, Blue House tost makinesi servisi, Blue House mutfak robotu servisi, Blue House Fritöz servisi, Blue House saç kurutma makinesi servisi, Blue House süpürge servisi, Blue House çay makinesi servisi ve Blue House su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Blue House servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Blue House Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Su ısıtıcısı tamiri, Süpürge Bakımı, Ütü Kireç temizliği, Blue House Ürün Arıza tespit yöntemleri ve Bluehouse elektrikli ev aletleri arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön