Sefaköy Skytech Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Skytech Servisi

Skytech Soba Servisi
Sefaköy Skytech servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Skytech servisi,
Sefaköy Skytech Servisi, Skytech soba Servisi, Skytech servisi, Skytech karbon soba servisi, Skytech Klima servisi, Skytech İnfared soba servisi, Skytech elektrikli soba servisi, Skytech portatif klima servisi, Skytech yağlı radyatör servisi, Skytech buharlı vantilatör servisi, Sefaköy Skytech servis ve Skytech hava temizleyici servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Skytech soba yanmıyor, Skytech Vantilatör bozuldu yada Skytech ısıtıcı bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Skytech Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Skytech Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Skytech Soba bakımı, Skytech Vantilatör kullanımı, Skytech soba temizliği, Skytech ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Skytech ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön