Sefaköy Delphin Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Delphin servisi

Sefaköy Delphin süpürge Servisi
Sefaköy Delphin servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Delphin servisi,
Sefaköy Delphin servisi, Delphin Süpürge Servisi, Delphin Yedek Parça servisi, Delphin Küçükçekmece servisi, Delphin süpürge bakım servisi, Delphin temizleme servisi, Delphin ev aletleri Sefaköy servisi ve Delphin temizlik robotu bakım servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Delphin temizlik robotu ses yapıyor, Delphin süpürge bozuldu yada Delphin temizlik robotu bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Delphin servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Delphin Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Delphin Süpürge ve Delphin temizlik robotu bakımı, Delphin temizleme ilacı kullanımı, süpürge temizliği, Delphin süpürge Arıza tespit yöntemleri ve Delphin ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön