Sefaköy Awox Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Awox servisi

Sefaköy Awox Teknik Servisi
Sefaköy Awox servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Awox servisi
Sefaköy Awox Servisi, Awox Sefaköy Servisi, Awox Yağlı Radyatör Servisi, Awox blender servisi, Awox çamaşır makinesi servisi, Awox su sebili servisi, Awox bulaşık makinesi servisi, Awox süpürge servisi, Awox buzdolabı servisi ve Awox su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Buzdolabı motoru yandı, Awox Su Sebili Bakımı nasıl yapılır yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Awox Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Awox Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Su sebili bakımı, blender kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Ürün Arıza tespit yöntemleri ve Ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön