Sefaköy Ferre Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Ferre servisi

Sefaköy Ferre Servis
Sefaköy Ferre servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Ferre servisi,
Sefaköy Ferre Servisi, Ferre Soba servisi, Ferre Ankastre servisi, Ferre Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Ferre ocak servisi, Ferre Fırın servisi ve Ferre Davlumbaz servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Ferre Fırın yanmıyor, Ferre ocak bozuldu yada Ferre Sefaköy Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Ferre Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Ferre Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ferre ocak bakımı, Ferre Fırın kullanımı, Ferre ocak temizliği, Ferre Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Ferre ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Ferre Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön