Sefaköy Valera Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Valera servisi

Sefaköy Valera Saç Düzleştirici Servisi
Sefaköy Valera servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Valera servisi,
Sefaköy Valera Servisi, Valera Saç Maşası Servisi, Valera Fön makinesi servisi, Valera saç kurutma makinesi servisi, Valera Düzleştirici Fırça servisi ve Valera Servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Valera Fön Makinesi motoru yandı, Valera Saç fırçası dişlisi bozuldu yada Valera Sefaköy Saç Düzleştirici Tamircisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Valera Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Valera Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Valera tamiri, Valera Bakımı, Valera temizliği, Valera Ürün Arıza tespit yöntemleri ve Valera elektrikli ev aletleri arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön