Sefaköy Korkmaz Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Korkmaz servisi

Sefaköy Korkmaz Teknik Servisi
Sefaköy Korkmaz servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Korkmaz servisi,
Sefaköy Korkmaz Servisi, Korkmaz Süpürge Servisi, Korkmaz rondo servisi, Korkmaz blender servisi, Korkmaz tost makinesi servisi, Korkmaz mutfak robotu servisi, Korkmaz Fritöz servisi, Korkmaz saç kurutma makinesi servisi, Korkmaz süpürge servisi, Korkmaz çay makinesi servisi ve Korkmaz su ısıtıcısı servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Korkmaz Elektrik süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Korkmaz Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Korkmaz Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Korkmaz Su ısıtıcısı tamiri, Korkmaz Süpürge Bakımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve elektrikli ev aletleri arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön