Sefaköy Termikel Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Termikel servisi

Sefaköy Termikel Servis
Sefaköy Termikel servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Termikel servisi,
Sefaköy Termikel Servisi, Termikel Soba Servisi, Termikel Ankastre Servisi, Termikel Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Termikel Ocak Servisi, Termikel Fırın servisi ve Termikel Davlumbaz servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Termikel Fırın yanmıyor, Termikel Ocak bozuldu yada Termikel Küçükçekmece Tamir Servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Termikel Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Termikel Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Termikel ocak bakımı, Termikel Fırın kullanımı, Termikel ocak temizliği, Termikel Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Termikel ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Termikel Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön