Sefaköy Fellini Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Fellini servisi

Sefaköy Fellini Kombi Servisi
Sefaköy Fellini servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Fellini servisi,
Sefaköy Fellini Servisi, Fellini soba Servisi, Fellini kombi servisi, Fellini doğalgaz sobası servisi, Fellini Klima servisi, Fellini Tesisat temizleme servisi, Fellini elektrikli soba servisi, Fellini doğalgaz dönüşümü servisi ve Fellini kombi bakım servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Fellini Doğalgaz sobası yanmıyor, Fellini kombi sensörü bozuldu yada Fellini kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Fellini servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Fellini Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Fellini Kombi bakımı, Klima kullanımı, Fellini Kombi petek temizliği, Fellini Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Fellini ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Fellini Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön