Sefaköy Blyss Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Blyss servisi

Sefaköy Blyss Soba Servisi
Sefaköy Blyss servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve 1 yıl garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Blyss servisi
Sefaköy Blyss Servisi, Blyss Vantilatör Servisi, Blyss Buharlı vantilatör servisi, Blyss Klima servisi, Blyss teknik servisi, Blyss elektrikli ev aletleri servisi, Blyss hava temizleyici servisi, Blyss Karbon ısıtıcı servisi, Blyss sanayi tipi vantilatör servisi, Blyss Sefaköy servisi, Blyss ısıtma ürünleri servisi ve Blyss soğutma ürünleri servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Vantilatör motoru yandı, Blyss Karbon ısıtıcı bozuldu yada Blyss Vantilatör parçası nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Blyss Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Blyss Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Blyss Soba Servisi, Blyss Vantilatör bakımı, Blyss Portatif klima kullanımı, Blyss Buharlı vantilatör Kireç temizliği, Blyss Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Blyss Karbon ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön