Sefaköy Fakir Servisi - 0212 541 76 57 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 541 76 57

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Fakir servisi

Sefaköy Fakir Süpürge Servisi
Sefaköy Fakir servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Fakir servisi,
Sefaköy Fakir servisi, Fakir süpürge servisi, Fakir rondo servisi, Fakir blender servisi, Fakir tost makinesi servisi, Fakir mutfak robotu servisi, Fakir ütü servisi, Fakir saç kurutma makinesi servisi, Fakir kazanlı ütü servisi, Fakir çay makinesi servisi ve Fakir su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
fakir Elektrik süpürgesinin motoru yandı, fakir blender dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Fakir servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Fakir Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Fakir Süpürge bakımı, Çay makinası kullanımı, Fakir Ütü Kireç temizliği, Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 541 76 57
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön