Sefaköy Simfer Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Simfer servisi

Sefaköy Simfer Servis
Sefaköy Simfer servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Simfer servisi,
Sefaköy Simfer Servisi, Simfer Soba servisi, Simfer Ankastre servisi, Simfer Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Simfer ocak servisi, Simfer Fırın servisi ve Simfer Davlumbaz servisi Sefaköy, Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Simfer Fırın yanmıyor, Simfer ocak bozuldu yada Simfer Sefaköy Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Simfer Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Simfer Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Simfer ocak bakımı, Simfer Fırın kullanımı, Simfer ocak temizliği, Simfer Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Simfer ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Simfer Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön