Sefaköy İtimat Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy İtimat servisi

Sefaköy İtimat Servis
Sefaköy İtimat servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy İtimat servisi,
Sefaköy İtimat Servisi, İtimat Soba servisi, İtimat Ankastre servisi, İtimat Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, İtimat ocak servisi, İtimat Fırın servisi ve İtimat Davlumbaz servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
İtimat Fırın yanmıyor, İtimat ocak bozuldu yada İtimat Sefaköy Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy İtimat Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy İtimat Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan İtimat ocak bakımı, İtimat Fırın kullanımı, İtimat ocak temizliği, İtimat Fırın Arıza tespit yöntemleri ve İtimat ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. İtimat Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön