Sefaköy Philips Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Philips servisi

Sefaköy Philips Süpürge Servisi
Sefaköy Philips servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Philips Servisi,
Sefaköy Philips Servisi, Philips Ütü Servisi, Philips Elektrikli Süpürge Servisi, Philips rondo servisi, Sefaköy Philips Blender servisi, Philips tost makinesi servisi, Philips kazanlı ütü servisi, Philips süpürge servisi, Philips Saç Kurutma makinesi servisi, Philips Traş makinesi servisi, Philips Saç Düzleştirici Servisi, Philips çay makinesi servisi ve Philips su ısıtıcısı servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Philips elektrik süpürgesinin motoru yandı, traş makinesi bozuldu yada en yakın Philips servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Philips Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Philips Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Philips Süpürge bakımı, Philips Çay makinası kullanımı, Philips Ütü Kireç temizliği, Philips Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Philips markalı ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön