Sefaköy King Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy King servisi

Sefaköy King Teknik Servisi
Sefaköy King servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy King servisi,
Sefaköy King Servisi, King Süpürge Servisi, King rondo servisi, King blender servisi, King tost makinesi servisi, King yağlı radyatör servisi, King Klima servisi, King saç kurutma makinesi servisi, King süpürge tamir servisi, King çay makinesi servisi ve King su ısıtıcısı servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
King Elektrik süpürgesinin motoru yandı, King elektrikli soba bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy King Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy King Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan King Su ısıtıcısı tamiri, King Süpürge Bakımı, King Ütü Kireç temizliği, King Ütü Arıza tespit yöntemleri ve King elektrikli ev aletleri arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön