Sefaköy Braun Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Braun servisi

Sefaköy Braun Ütü Servisi
Sefaköy Braun servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Braun servisi
Sefaköy Braun Servisi, Braun Ütü Servisi, Braun rondo servisi, Braun el blenderi servisi, Braun tost makinesi servisi, Braun bakım seti servisi, Braun Fritöz servisi, Braun saç kurutma makinesi servisi, Braun epilasyon aleti servisi, Maşa, Saç düzleştirici, Braun çay makinesi servisi ve Braun saç düzleştirici servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
saç düzleştiricimin kablosu yandı, düzleştirici kablosunda temassızlık var yada el blenderi parçalayıcısı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Braun Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Braun Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ütü bakımı, Ütü kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön