Sefaköy Kumtel Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Kumtel servisi

Sefaköy Kumtel Servis
Sefaköy Kumtel Servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Kumtel servisi,
Sefaköy Kumtel Servisi, Kumtel Soba servisi, Kumtel Ankastre servisi, Kumtel Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Kumtel ocak servisi, Kumtel Fırın servisi ve Kumtel Davlumbaz servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Kumtel Fırın yanmıyor, Kumtel ocak bozuldu yada Kumtel Sefaköy Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Kumtel Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Kumtel Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Kumtel ocak bakımı, Kumtel Fırın kullanımı, Kumtel ocak temizliği, Kumtel Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Kumtel ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Kumtel Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön