Sefaköy Alarko Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Alarko servisi

Sefaköy Alarko Kombi Servisi
Sefaköy Alarko servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Alarko servisi,
Sefaköy Alarko servisi, Alarko soba Servisi, Alarko kombi servisi, Sefaköy Alarko doğalgaz sobası servisi, Sefaköy Alarko Klima servisi, Alarko Şofben servisi, Alarko elektrikli soba servisi, Alarko klima bakım servisi, Alarko kombi bakım servisi, Alarko Sefaköy kombi petek temizleme servisi, Alarko Sefaköy servisi ve Alarko tesisat temizliği servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Klima soğutmuyor, Soba sensörü bozuldu yada kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Alarko servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Alarko Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Kombi bakımı, Klima kullanımı, Kombi tesisat temizliği, Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Alarko ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön