Sefaköy Silverline Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Silverline servisi

Sefaköy Silverline Servis
Sefaköy Silverline servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Silverline servisi,
Sefaköy Silverline Servisi, Silverline Bulaşık Makinesi servisi, Silverline Ankastre servisi, Silverline Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Silverline ocak servisi, Silverline Fırın servisi ve Silverline Davlumbaz servisi Sefaköy, Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Silverline Fırın yanmıyor, Silverline ocak bozuldu yada Silverline Sefaköy Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Silverline Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Silverline Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Silverline ocak bakımı, Silverline Fırın kullanımı, Silverline ocak temizliği, Silverline Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Silverline ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Silverline Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön