Sefaköy Sinbo Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Sinbo servisi

Sefaköy Sinbo süpürge servisi
Sefaköy Sinbo servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Sinbo servisi,
Sefaköy Sinbo Servisi, Sinbo rondo servisi, Sinbo blender servisi, Sinbo Süpürge servisi, Sinbo Elektrikli Soba Servisi, Sinbo Şofben servisi, Sinbo klima servisi, Sinbo çay makinesi servisi ve Sinbo Sefaköy servisi, Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Sinbo Elektrik üpürgesinin Motoru yandı, Sinbo Blender dişlisi bozuldu yada Sinbo Süpürge filtresi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Sinbo Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Sinbo Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Sinbo Süpürge bakımı, Sinbo Robot kullanımı, Sinbo Ütü Kireç temizliği, Sinbo Blender Arıza tespit yöntemleri ve Sinbo ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sinbo Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön