Sefaköy Lura Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Lura servisi

Sefaköy Lura süpürge Servisi
Sefaköy Lura servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Lura servisi,
Sefaköy Lura Servisi, Lura Süpürge Servisi, Lura Yedek Parça servisi, Lura Küçükçekmece servisi, Lura süpürge bakım servisi, Lura temizleme servisi, Lura ev aletleri Sefaköy servisi ve Lura temizlik robotu bakım servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Lura temizlik robotu ses yapıyor, Lura süpürge bozuldu yada Lura temizlik robotu bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Lura Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Lura Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Lura Süpürge ve Lura temizlik robotu bakımı, Lura temizleme ilacı kullanımı, süpürge temizliği, Lura süpürge Arıza tespit yöntemleri ve Lura ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön