Sefaköy Eminçelik Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Eminçelik servisi

Sefaköy Eminçelik Servis
Sefaköy Eminçelik servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Eminçelik servisi,
Sefaköy Eminçelik Servisi, Eminçelik Soba servisi, Eminçelik Ankastre servisi, Eminçelik Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Eminçelik ocak servisi, Eminçelik Fırın servisi ve Eminçelik Davlumbaz servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Eminçelik Fırın yanmıyor, Eminçelik ocak bozuldu yada Eminçelik Sefaköy Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Eminçelik servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Eminçelik Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Eminçelik ocak bakımı, Eminçelik Fırın kullanımı, Eminçelik ocak temizliği, Eminçelik Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Eminçelik ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Eminçelik Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön