Sefaköy Veito Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Veito servisi

Sefaköy Veito Soba Servisi
Sefaköy Veito servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Veito servisi,
Sefaköy Veito Servisi, Veito soba Servisi, Veito servisi, Veito karbon soba servisi, Veito Klima servisi, Veito İnfared soba servisi, Veito elektrikli soba servisi, Veito portatif klima servisi, Veito yağlı radyatör servisi, Veito buharlı vantilatör servisi, Sefaköy Veito servis ve Veito hava temizleyici servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Veito soba yanmıyor, Veito Vantilatör bozuldu yada Veito ısıtıcı bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Veito Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Veito Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Veito Soba bakımı, Veito Vantilatör kullanımı, Veito soba temizliği, Veito ürünleri Arıza tespit yöntemleri ve Veito ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön