Sefaköy Felix Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Felix servisi

Sefaköy Felix Süpürge Servisi
Sefaköy Felix servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Felix servisi,
Sefaköy Felix servisi, Felix Ütü Servisi, Felix rondo servisi, Felix blender servisi, Felix tost makinesi servisi, Felix mutfak robotu servisi, Felix Fritöz servisi, Felix saç kurutma makinesi servisi, Felix kıyma makinesi servisi, Felix çay makinesi servisi ve Felix el blenderi servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Felix Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Felix rondo dişlisi bozuldu yada Felix mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Felix servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Felix Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ütü bakımı, Ütü kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön