Sefaköy Lg Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Lg servisi

Sefaköy Lg beyaz eşya Servisi
Sefaköy Lg servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy LG servisi,
Sefaköy Lg Servisi, Lg Süpürge servisi, Lg Bulaşık Makinesi servisi, Lg Çamaşır Makinesi servisi, Lg Çamaşır Kurutma makinesi servisi, Lg Buzdolabı servisi, Lg Klima bakım servisi, Lg Fırın servisi, Lg Ankastre servisi, Lg çay makinesi servisi ve Lg Kombi servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
LG Elektrikli Süpürge motoru yandı, Lg buzdolabı bozuldu yada en yakın Lg Servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Lg Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Lg Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Lg Klima bakımı, Lg Bulaşık makinası makinası kullanımı, Lg Çamaşır makinesi Kireç temizliği, Lgkurutma makinesi Arıza tespit yöntemleri ve Lg arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön