Yağlı Radyatör Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Hizmetlerimiz

Yağlı Radyatör Servisi

Yağlı Radyatör Tamircisi
Yağlı Radyatör Servisi
Elektrikli Yağlı Radyatör Servisi, Yağlı Radyatör Yağ ekleme, Yağlı Radyatör Soba Parçası, ve Elektrikli Radyatör Sobası Tamir Servisi Teknik Hizmetleri vermektedir.
Yağlı Radyatör Sobalarının yılın belirli zamanlarında periyodik bakıma ihtiyaç duymaktadır, Sobalarda yapılan en büyük hata!  Elektrik Tesisatı kontrolleri yapılmadan yada Seyyar kablo ile kullanımıdır , kışın hava şartlarında sağlam bir sobanın Konforu ve hızlı ısıtması amaçlanır, Kontrolleri ve bakımı yapılmamış bir soba elektrik çarpması, ayrıca yangınlara sebep olur. Sobanın ısıtma anında yanık kokusu yayıyorsa teknik bir arıza mevcuttur hemen Soba Servisini Arayınız.
Yağlı Radyatör Servisi hizmetlerinde tüm işlemlerde 1 yıl yedek parça ve işçilik Garantisi verilir. Soba Çalışmıyor, Soba ısıtmıyor, Soba Temizliği, Soba Rezistans arızası, Soba Termostat Arızası, Soba bakımı, Soba Camı ve Soba kablosu değişim işlemleriniz için telefon ve Sefaköy Yağlı Radyatör Servisi Whatsapp Hattımızdan destek alabilirsiniz. Yağlı Radyatör Servisi - Ufo Soba Servisi - Kumtel Soba Servisi
Telefon numaralarımız : 0212 540 41 64
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90
Whatsapp sesli arama yapmayınız sedece mesai saatlerinde mesaj gönderebilirsiniz


Radyatör Servisi ile iletişime geçtiğiniz anda Arıza, Bakım, Tadilat, Yedek parça ve Teknik Servis taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.
Ayrıca markası her ne olursa olsun Yağlı Radyatör için tüm taleplerinize işinde Uzman Ustalarımızca cevap vermekteyiz.

Yağlı Radyatör Teknik Servisi Hizmeti verdiğimiz markalar

Arçelik Yağlı Radyatör Servisi _ Ufo Yağlı Radyatör Servisi _ Alf Yağlı Radyatör Servisi _ Zass Yağlı Radyatör Servisi _ Alarko Soba Servisi _ Termikel Soba Servisi _ Fujiyama Soba Servisi _ DBK Radyatör Servisi _ Fountain Soba Servisi _ Hoşseven Soba Servisi _ Baymak Soba Servisi _ Eca Soba Servisi _ As Royal Soba Servisi _ DemirDöküm Soba Servisi _ Sun Fire Soba Servisi _ Auer Yağlı Radyatör Servisi _ Raks Yağlı Radyatör Servisi _ Delonghi Yağlı Radyatör Servisi _ Yuvam Soba Servisi _ Fellini Soba Servisi _ Süsler Yağlı Radyatör Servisi _ Mira Soba Servisi _ Simtaş Yağlı Radyatör Servisi _ Aldem Soba Servisi _ Ferroli Soba Servisi _ Isıtaş Soba Servisi _ Simfer Yağlı Radyatör Servisi _ Hermetik Soba Servisi _ Yağlı Radyatör Servisi _ Yağlı Radyatör Tamircisi _ Radyatör Tamir Servisi  ve tüm markalara yedek parça teknik destek hizmetleri verilmektedir.
Yağlı Radyatör Tamir Servisi
Yağlı Radyatör Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Yağlı Radyatör Bakımı bakımı, Yağlı Radyatör kullanımı, Yağlı Radyatör temizliği, Yağlı Radyatör Arıza tespit yöntemleri ve Yağlı Radyatör arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Yağlı radyatör servisi hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön