Sefaköy Süsler Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Süsler servisi

Sefaköy Süsler Kombi Servisi
Sefaköy Süsler Servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve 1 yıl garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Süsler servisi,
Sefaköy Süsler Servisi, Süsler Kombi Servisi, Süsler Doğalgaz Sobası Servisi, Süsler Klima servisi, Süsler Şofben servisi, Süsler elektrikli soba servisi, Süsler Buzdolabı servisi, Süsler Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Süsler ocak servisi, Süsler Fırın servisi ve Süsler kombi bakım servisi, Sefaköy ve tüm mahallelerine yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Süsler Doğalgaz Sobası yanmıyor, Süsler Kombi Sensörü bozuldu yada Süsler Bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap: Sefaköy Süsler Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Süsler Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Süsler Kombi bakımı, Süsler Fırın kullanımı, Süsler Doğalgaz sobası temizliği, Süsler Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Süsler ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Süsler Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön