Sefaköy Cleanmax Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Cleanmax servisi

Sefaköy Cleanmax süpürge Servisi
Sefaköy Cleanmax servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Cleanmax servisi,
Sefaköy Cleanmax Servisi, Cleanmax Süpürge Servisi, Cleanmax şofben servisi, Cleanmax Sefaköy servisi, Cleanmax Klima servisi, Cleanmax çay makinesi servisi, Cleanmax süpürge bakım servisi, Cleanmax süpürge bakım servisi, Cleanmax süpürge temizleme servisi, Cleanmax ev aletleri Sefaköy servisi, Cleanmax servisi ve Cleanmax temizlik robotu bakım servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Cleanmax Klima soğutmuyor, Cleanmax süpürge bozuldu yada Aura cleanmax temizlik robotu bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Cleanmax Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Cleanmax Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Cleanmax Süpürge ve Cleanmax temizlik robotu bakımı, süpürge temizleme ilacı kullanımı, süpürge temizliği, cleanmax süpürge Arıza tespit yöntemleri ve Aura ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön