GoldMaster Yetkili Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

GoldMaster yetkili servisi

GoldMaster Süpürge Servisi
GoldMaster yetkili servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
GoldMaster yetkili servisi
GoldMaster yetkili Servisi, GoldMaster Ütü Servisi, GoldMaster rondo servisi, GoldMaster blender servisi, GoldMaster tost makinesi servisi, GoldMaster Kahve Makinesi servisi, GoldMaster Süpürge Servisi, GoldMaster saç kurutma makinesi servisi, GoldMaster saç düzleştirici servisi, Goldmaster çay makinesi servisi ve GoldMaster su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
GoldMaster Elektrik Süpürgesinin motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap yetkili GoldMaster Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
GoldMaster Yetkili Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan GoldMaster Süpürge bakımı, GoldMaster Çay makinası kullanımı, GoldMaster Çay Makinesi Kireç temizliği, GoldMaster Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve GoldMaster Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön