Sefaköy Dyson Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Dyson servisi

Sefaköy Dyson süpürge Servisi
Sefaköy Dyson servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Dyson servisi,
Sefaköy Dyson servisi, Dyson Süpürge Servisi, Dyson Şarjlı süpürge servisi, Dyson Vantilatör servisi, Dyson Hava temizleme makinesi servisi, Dyson mutfak robotu servisi, Dyson saç kurutma makinesi servisi ve Sefaköy Dyson süpürge tamir servisi, Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Dyson Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Vantilatör Fanı bozuldu yada Süpürge filtresi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Dyson servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Dyson Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Dyson Süpürge bakımı, Süpürge kullanımı, Dyson süpürge temizliği, Dyson Vantilatör Arıza tespit yöntemleri ve Dyson arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön