Fakir Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Fakir servisi

Fakir Süpürge Servisi
Fakir süpürge servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Fakir servisi,
Fakir servisi, Fakir süpürge servisi, Fakir rondo servisi, Fakir blender servisi, Fakir tost makinesi servisi, Fakir mutfak robotu servisi, Fakir ütü servisi, Fakir saç kurutma makinesi servisi, Fakir kazanlı ütü servisi, Fakir çay makinesi servisi ve Fakir su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
fakir Elektrik süpürgesinin motoru yandı, fakir blender dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Fakir servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Fakir Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Fakir Süpürge bakımı, Çay makinası kullanımı, Fakir Ütü Kireç temizliği, Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Su ısıtıcı arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön