Sefaköy Thomas Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Thomas servisi

Sefaköy Thomas süpürge Servisi
Sefaköy Thomas servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Thomas servisi,
Sefaköy Thomas Servisi, Thomas Süpürge Servisi, Thomas Yedek Parça servisi, Thomas Sefaköy servisi, Thomas süpürge bakım servisi, Thomas Sulu süpürge servisi, Thomas ev aletleri Sefaköy servisi ve Thomas temizlik robotu servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Thomas temizlik robotu ses yapıyor, Thomas süpürge motoru bozuldu yada Thomas süpürge bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Thomas Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Thomas Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Thomas Süpürge ve Thomas temizlik robotu bakımı, Thomas temizleme ilacı kullanımı, Thomas süpürge temizliği, Thomas süpürge Arıza tespit yöntemleri ve Thomas ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön