Sefaköy Çetintaş Servisi - 0212 541 76 57 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 541 76 57

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Çetintaş servisi

Sefaköy Çetintaş Servis
Sefaköy Çetintaş servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Çetintaş servisi,
Sefaköy Çetintaş Servisi, Çetintaş Soba servisi, Çetintaş Ankastre servisi, Çetintaş Ocak doğalgaz dönüşümü servisi, Çetintaş ocak servisi, Çetintaş Fırın servisi ve Çetintaş Davlumbaz servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Çetintaş Fırın yanmıyor, Çetintaş ocak bozuldu yada Çetintaş Sefaköy Tamir servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Çetintaş servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Çetintaş Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Çetintaş bakımı, Çetintaş kullanımı, Çetintaş ocak temizliği, Çetintaş Fırın Arıza tespit yöntemleri ve Çetintaş ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Çetintaş Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 541 76 57
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön