Sefaköy Essenso Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Essenso servisi

Sefaköy Essenso Servis
Sefaköy Essenso Servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Essenso servisi
Sefaköy Essenso Servisi, Essenso Izgara Servisi, Essenso Barbekü servisi, Essenso blender servisi, Essenso tost makinesi servisi, Essenso mutfak robotu servisi, Essenso süpürge servisi, Essenso saç kurutma makinesi servisi, Essenso kıyma makinesi servisi, Essenso çay makinesi servisi, Essenso kahve makinesi servisi, Essenso Expresso Makinesi servisi, ve Essenso su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Essenso Mikser motoru yandı, rondo dişlisi bozuldu yada mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Essenso Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Essenso Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Essenso bakımı, Essenso Çay makinası kullanımı, Expresso makinesi Kireç temizliği, Essenso Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Essenso ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön