Sefaköy Mira Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Mira servisi

Sefaköy Mira Soba Servisi
Sefaköy Mira servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Mira servisi,
Sefaköy Mira Servisi, Mira soba Servisi, Mira hermetik soba servisi, Mira hermetik doğalgaz sobası servisi, Mira bacalı soba servisi, Mira elektrikli soba servisi, Mira soba bakım servisi, Mira doğalgaz ve lpg dönüşümü servisi, Mira Sefaköy servisi, Mira hermetik soba bakım servisi Sefaköy Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Mira Doğalgaz sobası yanmıyor, Mira Soba sensörü bozuldu yada Mira doğalgaz sobası bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Mira soba Servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Mira Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Mira Doğalgazlı soba bakımı, Mira Doğalgazlı Soba kullanımı, Mira Doğalgaz sobası temizliği, Mira soba Arıza tespit yöntemleri ve Mira ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Mira Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp 7/24 destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön