Eca Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Teknik Servisi Süpürge ve Elektrikli Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Eca servisi

Eca kombi Servisi
Eca servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Eca servisi,
Eca servisi, Eca soba Servisi, Eca kombi servisi, Eca doğalgaz sobası servisi, Eca Klima servisi, Eca Şofben servisi, Eca elektrikli soba servisi, Eca kombi bakım servisi, Eca kombi temizleme servisi, Eca servisi ve Eca kombi petek temizleme servisi Küçükçekmece ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Eca Klima soğutmuyor, Eca Kombi sensörü bozuldu yada Eca kombi bakım servisi nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Eca servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Eca Servisi, faydalı bilgiler sayfamızdan Eca Kombi ve tesisat bakımı, klima temizleme ilacı kullanımı, Eca kombi petek temizliği, Eca Kombi Arıza tespit yöntemleri ve Eca ürün arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Eca Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön