Ütü Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Hizmetlerimiz

Ütü Servisi

Ütü Tamir Servisi
Ütü Servisi,
Ütü Servisi hizmetlerinde tüm işlemlerde yedek parça ve işçilik Garantisi verilir. Ütü Çalışmıyor, Ütü Rezistans Bozuk, Ütü arızası, Ütü Buhar Vermiyor, Ütü Termostat Arızası, Ütü Kireç Bakımı, Ütü Kablo, Termik ve Teflon Taban değişim işlemleriniz için telefon ve ütü Servisi Whatsapp Hattımızdan destek alabilirsiniz. Ütü Servisi - Ütü Tamircisi - Kazanlı Ütü Servisi
Telefon numaralarımız : 0212 540 41 64
Whatsapp destek numaramız : 0532 479 80 90
Whatsapp sesli arama yapmayınız sedece mesai saatlerinde mesaj gönderebilirsiniz

Ütü servisi, Ütü kireç temizleme, Ütü tabanı temizleme, Ütü tamiri ve Ütü yedek parça teknik servis hizmetleri.
günlük hayatımızın vazgeçilmez araçlarından biri olan ütüler ve Buhar Kazanlı Ütüler kullanılan şebeke suyuna bağlı olarak buhar gözeneklerinde zamanla kireçlenme meydana gelir, ütü yapmak yorucu bir hale gelir şikayetler başlar örneğin: ütü buhar vermiyor, ütü leke yapıyor, ütü kumaşı açmıyor, ütü sigorta attırıyor, ütü çalışmıyor, ütü iyi ısıtmıyor ve en kötüsü ütü elektrik kaçırıyor.
Tüm ütü arızalarının genellikle pratik yöntemler ile önüne geçmek mümkün, ütü buhar vermiyorsa Genellikle tüm Ütü modellerinde Buhar İğnesi bulunur bu parçanın kireçten temizlenmesi Buharla ilgili tüm sorunları çözer fakat diğer ütü arızası şikayetleriniz için Öncelikle kullanma kılavuzunu okuyunuz, çözüm ile ilgili bilgi yoksa servisimize danışınız.

Ütü Servisi ile iletişime geçtiğiniz anda Arıza, Bakım, Tadilat, Yedek parça ve Teknik Servis taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.
Ayrıca markası her ne olursa olsun Ütü servisi için tüm taleplerinize işinde Uzman Ustalarımızca cevap vermekteyiz.

Ütü Teknik Servisi Hizmeti verdiğimiz markalar

Arçelik Ütü Servisi _ Philips Ütü Servisi _ Zass Ütü Servisi _ Arzum Ütü Servisi _ Bosch Ütü Servisi _ Beko Ütü Servisi _ Rowenta Ütü Servisi _ Arnica Ütü Servisi _ Raks Ütü Servisi _ Kenwood Ütü Servisi _ Sinbo Ütü Servisi _ Vestel Ütü Servisi _ Fakir Ütü Servisi _ Siemens Ütü Servisi _ Silter Ütü Servisi _ Conti Ütü Servisi _ Samsung Ütü Servisi _ Tefal Ütü Servisi _ Karaca Ütü Servisi _ Braun Ütü Servisi _ Delonghi Ütü Servisi _ Homend Ütü Servisi _ King Ütü Servisi _ Schafer Ütü Servisi _ Kazanlı Ütü Servisi _ Profilo Ütü Servisi _ Ütü Tamircisi _ Ütü Tamir Servisi  ve tüm markalara yedek parça teknik destek hizmetleri verilmektedir.
Ütü Tamir Servisi
Ütü Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Ütü bakımı, Ütü kullanımı, Ütü Kireç temizliği, Ütü Arıza tespit yöntemleri ve Ütü arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Kazanlı Ütü servisi hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön