Sefaköy Conti Servisi - 0212 540 41 64 - Sefaköy Servis Süpürge ve Ev Aletleri Tamircisi- 540 41 64

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri
" Sefaköy Servisi yetkili uzman kadrosu ile hep yanınızda "
Sefaköy Süpürge Servisi
Sefaköy Servisi
İçeriğe git
Servisler

Sefaköy Conti servisi

Sefaköy Conti Süpürge Servisi
Sefaköy Conti servisi,
Tamir, bakım, onarım, aksesuar, orjinal yedek parça ve garantili teknik servis hizmetleri.
Sefaköy Conti servisi,
Sefaköy Conti servisi, Conti elektrikli süpürge servisi, Conti rondo servisi, Conti blender servisi, Conti tost makinesi servisi, Conti mutfak robotu servisi, Conti süpürge servisi, Conti saç kurutma makinesi servisi, Conti şarlı süpürge servisi, Conti çay makinesi servisi ve Conti su ısıtıcısı servisi Sefaköy ve tüm mahallelerine  yedek parça ve tamir hizmeti vardır.
Conti Elektrik süpürgesinin motoru yandı, Conti rondo dişlisi bozuldu yada Conti mutfak robotu bıçağı nerden bulurum gibi sorularınıza net cevap Sefaköy Conti servis bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.
Sefaköy Conti Servisi faydalı bilgiler sayfamızdan Conti Süpürge bakımı, Conti Çay makinası kullanımı, Conti Ütü Kireç temizliği, Conti Elektrikli ev aletleri Arıza tespit yöntemleri ve Conti Süpürge arızalarında servis çağırmadan önce yapılması gerekenler hakkında pratik bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Sefaköy servis hizmetlerinin kayıtlı müşterilerine %30, yeni müşterilerimiz www.sefakoyservisi.com ve Whatsapp destek sistemimizden kayıt yaptırarak servis talep eden müşterilerimize ilk aldığı hizmette işçilik ve servis bedelinde %10, yedekparçalarda %10 indirim uygulanmaktadır.
Tüm Bakım, Onarım, servis, online destek, yedek parça, talep, öneri, şikayet, İndirim ve kampayalar hakında bilgi almak için Whatsapp Destek hattımızdan anında bize ulaşabilirsiniz.

TSE Yetkili Sefaköy servisinde İşçilik ve yedek parça hizmetlerinde max. 1 yıl garanti verilmektedir
Sefaköy Sultan Murat Cad.
Çizmeci Sokak No:4
(Vera Hastanesi Sokağı)
34295 Küçükçekmece  (İstanbul)
+90 212 540 41 64
+90 212 540 04 63
teknik@sefakoyservisi.com
sefakoyservisi.com
İçeriğe dön